STRONA ZENONA I ARKADIUSZA BOGUSZEWSKICH WŁAŚCICIELI PRYWATNEGO TORU CROSSOWEGO           
"ENDURO KOSIANKA"                                                    Kontakt  
MENU

Strona główna

O Nas

Wyniki imprez

Galeria zdjęć

Linki

Kalendarz Imprez

Wpisz się do księgi

Agroturystyka

Wypożyczalnia Motocykli

PLAN DOJAZDU
Kliknij Aby Zobaczyć Powiększenie
LICZNIK
END

Lista startujących 25.09.2022 Puchar Sołtysa II


Kliknij aby powiększyć 1. Wiktor Miechowski - junior
2. Danie Rawa - 4T
3. Patryk Uœcińsk - 4T
4. Maciej JaŸwiński - 4T
5. Krzysiek Kamiński - 4T
6. Mateusz Gałšzka - 4T
7. Tomet Kopniarz - 4T
8. Agata Zadrożna - Kobiety
9. Bartek Misiewicz - ?
10.Damian Suszczyński - 2T
11. Kamil Wojtczak - 4T
12. Adam Woroszyło - 2T
13. Jaroslaw Klos - 4T
14. Kuba Jagiełło - Junior
15. Przemek Zadroga - Junior
16. Paweł Szuchnik - Junior
17. Krzysiek Kulikowski - 4T
18. Tomek Lapiński -4T
19. Przemyslaw Zaręba - 4T
20. Tomasz Chwedczuk - weteran
21. Mateusz Chwedczuk - młodzik
22. Adam Pytka - -4T
23. Piotr Uchymiak - 4T
24. Jakub Kryst - junior
25. Mateusz Małkiewicz - weteran
26. Tomasz Więcko - Junior
27. Adrian Chojnowski - 4T
28. Marcin Iwanicki - 4T
29. Geremi Obiudo - junior
30. Sebastian Buczak - 4T
31. Bartosz Jakubowski - junior
32.
33.
34.
35.
36.
37. Mateusz Kosiński - 4T
38. Kowalski Bartek - weteran
39. Michał radomski - 4T
40.
41. Kacper Ogonowski - junior
42. Dawid Kłysiak - 4T
43. Barosz Kłysiak - 4T
44. Michał Gazdan. 2T
45. Marcin Zalewski. 2T
46. Mateusz rajtak - ?
47. Marcin Dziedzicki - 2T
48. Janusz Sińczuk - 2T
49. Mateusz Wšsowski - 4T
50. Przemek Wšsowski - 4T
51. Andrzej Mrozowski - 2T
52. Stanisław Równy - junior
53. Adam Marczuk - 4T
54. Paweł Podlewski - ?
55. Darek Potocki - weteran
56. Szymon Urbanowicz - młodzik
57. Patryk Niczyporuk - 4T
58. Wojciech Charubin - 4T
59. Robert Białobrzeski - 4T
60. Dariusz Litwin - weteran
61. Igor Rędziak - junior
62. Rafał Dziadura - weteran
63. Mikołaj Maciszyn - junior
64. Łukasz Burzyński - 4T
65. Paweł Bełz -- licencja
66. Katarzyna Panasiuk - kobiety
67. Patryk Grabowski 4T
68. Miłosz Skolimowski - licencja
69. Dominik Skolimowski - licencja
70. Kamil Sówka - 4T
71. Szymon Gołębiewski - 4T
72. Mateusz Ablewicz - junior
73. Ewa Nowak - kobiety
74. Piotr Urbanowicz - 2T
75.
76. Paweł Podlewski - 4T
77. Dawid Jaroszewskich - junior
78. Kamil Słowikowski - junior
79. Kacper Karczewski - ?
80. Karol Bekacz - 2T
81. Marcin Kot - 4T
82. Maksymilian Kisieliński - 2T
83. Antek Borkowski - młodzik
84. Mikołaj Maciszyn - junior
85. Krzysztof Mojsa - weteran
86. Dominik Mojsa - junior
87. Franek Pokusa - młodzik
88. Marysia Pokusa - kobiety
89. Bartek Misiewicz - 4T
90. Jakub Pilic - junior
91. Piotr Podgorski - młodzik
92. Marcin Kurza - weteran
93. Daniel Kruziński - 2T
94. Alan krawczyk - młodzik
95. Rafał Borejka - 4t
96. Michał Worobiej - weteran
97. Marcin Zduńczyk - 2T
98. Alek Wojciechowski - młodzik
99. Piotr Purwin - 4T
100. Marcin Kurowski - 2T



Lista rezerwowych:

- Artur Siwiński - licencja
- Łukasz Kacprzak - licencja
- Kowalski Bartek - weteran
- Rafał Dziurwa - weteran
- Paweł Bełz - licencja

Szczegóły pod nr Tel 602 386 145 lub endurokosianka@o2.pl lub na FB

  

© Kosianka 2006