PLAN DOJAZDU |
|
Wyniki I i II Rundy Mistrzostw Okręgu Białostockiego w Motocyklowych Wyścigach Terenowych - Białystok 28.09.2008 r.
Klasa Junior - Bieg 1
Miejsce |
Punkty |
Ilość
Okrążeń |
Czas
Biegu |
Numer |
Imię
i Nazwisko |
1 |
25 |
8 |
00:17:04 |
300 |
SEBASTIAN BARANOWSKI |
2 |
22 |
8 |
00:17:12 |
100 |
KAROL TOMASZEWSKI |
3 |
20 |
8 |
00:17:31 |
110 |
MARCEL OLSZEWSKI |
Klasa Junior - Bieg 2
Miejsce |
Punkty |
Ilość
Okrążeń |
Czas
Biegu |
Numer |
Imię
i Nazwisko |
1 |
25 |
6 |
00:11:32 |
100 |
KAROL TOMASZEWSKI |
2 |
22 |
6 |
00:12:18 |
300 |
SEBASTIAN BARANOWSKI |
3 |
20 |
6 |
00:12:48 |
110 |
MARCEL OLSZEWSKI |
Klasa Junior - Klasyfikacja Po 2 Biegach
Miejsce |
Punkty |
Imię
i Nazwisko |
Numer
Startowy |
Klub |
1 |
47 |
KAROL TOMASZEWSKI |
100 |
OFF ROAD |
2 |
47 |
SEBASTIAN BARANOWSKI |
300 |
OFF ROAD |
3 |
40 |
MARCEL OLSZEWSKI |
110 |
NKM |
Klasa Młodzik - Bieg 1
Miejsce |
Punkty |
Ilość
Okrążeń |
Czas
Biegu |
Numer |
Imię
i Nazwisko |
1 |
25 |
8 |
00:16:28 |
20 |
WOJCIECH KOZŁOWSKI |
2 |
22 |
7 |
00:16:25 |
227 |
KAMIL STOLARCZYK |
3 |
20 |
7 |
00:16:38 |
31 |
MONIKA KANIEWSKA |
4 |
18 |
7 |
00:16:43 |
39 |
DAWID MULAWA |
5 |
16 |
6 |
00:16:31 |
228 |
JAKUB STOLARCZYK |
6 |
15 |
6 |
00:17:18 |
7 |
JACEK ŁABUDA |
7 |
14 |
5 |
00:16:35 |
111 |
KAROL POPKO |
8 |
13 |
2 |
00:09:38 |
11 |
SZYMON LESZKO |
Klasa Młodzik - Bieg 2
Miejsce |
Punkty |
Ilość
Okrążeń |
Czas
Biegu |
Numer |
Imię
i Nazwisko |
1 |
25 |
6 |
00:12:00 |
20 |
WOJCIECH KOZŁOWSKI |
2 |
22 |
6 |
00:13:14 |
39 |
DAWID MULAWA |
3 |
20 |
6 |
00:13:39 |
227 |
KAMIL STOLARCZYK |
4 |
18 |
6 |
00:13:46 |
31 |
MONIKA KANIEWSKA |
5 |
16 |
5 |
00:11:55 |
7 |
JACEK ŁABUDA |
6 |
15 |
5 |
00:12:12 |
111 |
KAROL POPKO |
7 |
14 |
4 |
00:11:54 |
11 |
SZYMON LESZKO |
Klasa Młodzik - Klasyfikacja Po 2 Biegach
Miejsce |
Punkty |
Imię
i Nazwisko |
Numer
Startowy |
Klub |
1 |
50 |
WOJCIECH KOZŁOWSKI |
20 |
SARAH SOCHACZEW |
2 |
42 |
KAMIL STOLARCZYK |
227 |
- |
3 |
40 |
DAWID MULAWA |
39 |
MKM |
4 |
38 |
MONIKA KANIEWSKA |
31 |
N2 |
5 |
31 |
JACEK ŁABUDA |
7 |
TNT |
6 |
29 |
KAROL POPKO |
111 |
- |
7 |
27 |
SZYMON LESZKO |
11 |
NKM |
8 |
16 |
JAKUB STOLARCZYK |
228 |
OFF ROAD |
Klasa MX1 - Bieg 1
Miejsce |
Punkty |
Ilość
Okrążeń |
Czas
Biegu |
Numer |
Imię
i Nazwisko |
1 |
25 |
10 |
00:18:32 |
225 |
PAWEŁ PUCIŁOWSKI |
2 |
22 |
10 |
00:19:27 |
37 |
WACŁAW CHARBELSKI |
3 |
20 |
10 |
00:19:30 |
80 |
PAWEŁ KARLINSKI |
4 |
18 |
10 |
00:19:39 |
89 |
HUBERT STRZELINSKI |
5 |
16 |
10 |
00:19:55 |
369 |
MAREK WRZESZCZ |
6 |
15 |
10 |
00:20:12 |
211 |
PAWEŁ MOCHELEWSKI |
7 |
14 |
9 |
00:18:39 |
849 |
MICHAŁ WASILUK |
8 |
13 |
9 |
00:18:42 |
2 |
MARCIN SOJKO |
9 |
12 |
9 |
00:19:10 |
123 |
KRZYSZTOF POPKO |
10 |
11 |
9 |
00:19:14 |
966 |
MACIEJ JASTRZEBSKI |
11 |
10 |
9 |
00:19:57 |
72 |
DARIUSZ WILKIEL |
12 |
9 |
8 |
00:18:33 |
33 |
BOGDAN KUCZYNSKI |
13 |
8 |
8 |
00:19:25 |
61 |
JAKUB SZTYBER |
14 |
7 |
7 |
00:18:36 |
21 |
MAREK ŁOMINIEWSKI |
Klasa MX1 - Bieg 2
Miejsce |
Punkty |
Ilość
Okrążeń |
Czas
Biegu |
Numer |
Imię
i Nazwisko |
1 |
25 |
10 |
00:18:49 |
225 |
PAWEŁ PUCIŁOWSKI |
2 |
22 |
10 |
00:19:22 |
89 |
HUBERT STRZELINSKI |
3 |
20 |
10 |
00:19:29 |
37 |
WACŁAW CHARBELSKI |
4 |
18 |
10 |
00:19:41 |
80 |
PAWEŁ KARLINSKI |
5 |
16 |
10 |
00:20:05 |
369 |
MAREK WRZESZCZ |
6 |
15 |
10 |
00:20:18 |
2 |
MARCIN SOJKO |
7 |
14 |
10 |
00:20:26 |
849 |
MICHAŁ WASILUK |
8 |
13 |
10 |
00:20:57 |
211 |
PAWEŁ MOCHELEWSKI |
9 |
12 |
9 |
00:19:13 |
966 |
MACIEJ JASTRZEBSKI |
10 |
11 |
9 |
00:19:27 |
72 |
DARIUSZ WILKIEL |
11 |
10 |
9 |
00:20:27 |
61 |
JAKUB SZTYBER |
12 |
9 |
7 |
00:19:38 |
21 |
MAREK ŁOMINIEWSKI |
13 |
8 |
2 |
00:04:25 |
123 |
KRZYSZTOF POPKO |
Klasa MX1 - Klasyfikacja Po 2 Biegach
Miejsce |
Punkty |
Imię
i Nazwisko |
Numer
Startowy |
Klub |
1 |
50 |
PAWEŁ PUCIŁOWSKI |
225 |
OFF ROAD |
2 |
42 |
WACŁAW CHARBELSKI |
37 |
- |
3 |
40 |
HUBERT STRZELINSKI |
89 |
WLKS SIEDLCE |
4 |
38 |
PAWEŁ KARLINSKI |
80 |
NKM |
5 |
32 |
MAREK WRZESZCZ |
369 |
NKM |
6 |
28 |
MARCIN SOJKO |
2 |
- |
7 |
28 |
MICHAŁ WASILUK |
849 |
- |
8 |
28 |
PAWEŁ MOCHELEWSKI |
211 |
OFF ROAD |
9 |
23 |
MACIEJ JASTRZEBSKI |
966 |
MKM |
10 |
21 |
DARIUSZ WILKIEL |
72 |
MKM |
11 |
20 |
KRZYSZTOF POPKO |
123 |
- |
12 |
18 |
JAKUB SZTYBER |
61 |
NKM |
13 |
16 |
MAREK ŁOMINIEWSKI |
21 |
- |
14 |
9 |
BOGDAN KUCZYNSKI |
33 |
MKM |
15 |
0 |
RAFAŁ KICZKO |
9 |
- |
16 |
0 |
MARCIN SAWICKI |
490 |
NKM |
17 |
0 |
KAMIL KOŁODNIEJCZYK |
76 |
NKM |
Klasa MX2 - Bieg 1
Miejsce |
Punkty |
Ilość
Okrążeń |
Czas
Biegu |
Numer |
Imię
i Nazwisko |
1 |
25 |
8 |
00:13:40 |
9 |
RAFAŁ KICZKO |
2 |
22 |
8 |
00:13:47 |
32 |
JÓZEF SAWICKI |
3 |
20 |
8 |
00:13:50 |
154 |
MACIEJ STOLARSKI |
4 |
18 |
8 |
00:14:32 |
490 |
MARCIN SAWICKI |
5 |
16 |
8 |
00:14:45 |
76 |
76 76 |
6 |
15 |
8 |
00:14:52 |
62 |
MARIUSZ ZIMNOCH |
7 |
14 |
8 |
00:15:22 |
292 |
DANIEL BOŁTROMIEJUK |
8 |
13 |
7 |
00:14:17 |
4 |
TOMASZ WALENDOWICZ |
9 |
12 |
7 |
00:14:23 |
60 |
LUIGI SALADINI |
10 |
11 |
7 |
00:14:39 |
99 |
DANIEL SAWICKI |
11 |
10 |
7 |
00:15:04 |
70 |
MARCIN KARPIK |
12 |
9 |
7 |
00:15:07 |
13 |
KONRAD ROBAK |
13 |
8 |
7 |
00:15:09 |
3 |
PIOTR KOLANOWSKI |
14 |
7 |
7 |
00:15:40 |
107 |
ROBERT MICHALEWSKI |
15 |
6 |
7 |
00:17:12 |
5 |
RAFAŁ ZANIEWSKI |
16 |
5 |
6 |
00:13:36 |
16 |
KONRAD DEMIANCZYK |
17 |
4 |
6 |
00:13:42 |
369 |
RAFAŁ BIAŁY |
18 |
3 |
6 |
00:14:15 |
171 |
MICHAŁ GOŁASIEWICZ |
19 |
2 |
6 |
00:15:01 |
431 |
MICHAŁ WOLSKI |
20 |
1 |
5 |
00:14:27 |
6 |
PAWEŁ WARSZYCKI |
21 |
0 |
4 |
00:10:01 |
1 |
ZBIGNIEW ŁABUDA |
22 |
0 |
2 |
00:04:15 |
231 |
KAROL SZULC |
23 |
0 |
2 |
00:04:23 |
51 |
TOMASZ WITKOWSKI |
Klasa MX2 - Bieg 2
Miejsce |
Punkty |
Ilość
Okrążeń |
Czas
Biegu |
Numer |
Imię
i Nazwisko |
1 |
25 |
10 |
00:18:00 |
32 |
JÓZEF SAWICKI |
2 |
22 |
10 |
00:18:46 |
490 |
MARCIN SAWICKI |
3 |
20 |
10 |
00:19:12 |
292 |
DANIEL BOŁTROMIEJUK |
4 |
18 |
10 |
00:19:15 |
62 |
MARIUSZ ZIMNOCH |
5 |
16 |
10 |
00:19:26 |
76 |
76 76 |
6 |
15 |
9 |
00:18:08 |
4 |
TOMASZ WALENDOWICZ |
7 |
14 |
9 |
00:18:32 |
99 |
DANIEL SAWICKI |
8 |
13 |
9 |
00:18:35 |
13 |
KONRAD ROBAK |
9 |
12 |
9 |
00:18:55 |
70 |
MARCIN KARPIK |
10 |
11 |
9 |
00:19:00 |
60 |
LUIGI SALADINI |
11 |
10 |
9 |
00:19:19 |
5 |
RAFAŁ ZANIEWSKI |
12 |
9 |
9 |
00:19:20 |
16 |
KONRAD DEMIANCZYK |
13 |
8 |
9 |
00:19:23 |
3 |
PIOTR KOLANOWSKI |
14 |
7 |
9 |
00:19:50 |
107 |
ROBERT MICHALEWSKI |
15 |
6 |
9 |
00:19:52 |
369 |
RAFAŁ BIAŁY |
16 |
5 |
8 |
00:14:32 |
51 |
TOMASZ WITKOWSKI |
17 |
4 |
8 |
00:18:58 |
431 |
MICHAŁ WOLSKI |
18 |
3 |
8 |
00:19:02 |
6 |
PAWEŁ WARSZYCKI |
19 |
2 |
8 |
00:19:04 |
171 |
MICHAŁ GOŁASIEWICZ |
20 |
1 |
6 |
00:12:26 |
231 |
KAROL SZULC |
21 |
0 |
4 |
00:06:45 |
9 |
RAFAŁ KICZKO |
22 |
0 |
3 |
00:05:36 |
154 |
MACIEJ STOLARSKI |
Klasa MX2 - Klasyfikacja Po 2 Biegach
Miejsce |
Punkty |
Imię
i Nazwisko |
Numer
Startowy |
Klub |
1 |
47 |
JÓZEF SAWICKI |
32 |
- |
2 |
40 |
MARCIN SAWICKI |
490 |
NKM |
3 |
34 |
DANIEL BOŁTROMIEJUK |
25 |
QUERCUS |
4 |
33 |
MARIUSZ ZIMNOCH |
62 |
MKM |
5 |
32 |
76 76 |
76 |
- |
6 |
28 |
TOMASZ WALENDOWICZ |
292 |
NKM |
7 |
25 |
DANIEL SAWICKI |
60 |
NKM |
8 |
25 |
RAFAŁ KICZKO |
9 |
QUERCUS |
9 |
23 |
LUIGI SALADINI |
4 |
SZARAK SOCHACZEW |
10 |
22 |
KONRAD ROBAK |
70 |
- |
11 |
22 |
MARCIN KARPIK |
99 |
WLKS SIEDLCE |
12 |
20 |
MACIEJ STOLARSKI |
154 |
- |
13 |
16 |
RAFAŁ ZANIEWSKI |
107 |
OFF ROAD |
14 |
16 |
PIOTR KOLANOWSKI |
13 |
N2 |
15 |
14 |
KONRAD DEMIANCZYK |
5 |
NKM |
16 |
14 |
ROBERT MICHALEWSKI |
3 |
TNT ŁOMIANKI |
17 |
10 |
RAFAŁ BIAŁY |
16 |
- |
18 |
6 |
MICHAŁ WOLSKI |
431 |
- |
19 |
5 |
TOMASZ WITKOWSKI |
51 |
OFF ROAD |
20 |
5 |
MICHAŁ GOŁASIEWICZ |
171 |
- |
21 |
4 |
PAWEŁ WARSZYCKI |
6 |
NKM |
22 |
1 |
KAROL SZULC |
231 |
- |
23 |
0 |
ZBIGNIEW ŁABUDA |
1 |
TNT ŁOMIANKI |
Klasa Quad - Bieg 1
Miejsce |
Punkty |
Ilość
Okrążeń |
Czas
Biegu |
Numer |
Imię
i Nazwisko |
1 |
25 |
7 |
00:14:03 |
23 |
ŁUKASZ BEREZIECKI |
2 |
22 |
7 |
00:14:27 |
174 |
SEBASTIAN MAŁYSZKO |
3 |
20 |
7 |
00:15:01 |
18 |
WOJCIECH MIERZWINSKI |
4 |
18 |
7 |
00:15:04 |
50 |
JACEK KARPIK |
5 |
16 |
7 |
00:15:18 |
38 |
ARTUR MULAWA |
6 |
15 |
7 |
00:15:22 |
77 |
PATRYK KUCHAREWICZ |
7 |
14 |
7 |
00:16:22 |
69 |
RAFAŁ MATEJCZYK |
8 |
13 |
7 |
00:16:53 |
10 |
ARKADIUSZ GAWRYLCZYK |
9 |
12 |
7 |
00:17:00 |
17 |
ŁUKASZ DWORAKOWSKI |
10 |
11 |
7 |
00:17:03 |
131 |
MACIEJ WASZCZENICKI |
Klasa Quad - Bieg 2
Miejsce |
Punkty |
Ilość
Okrążeń |
Czas
Biegu |
Numer |
Imię
i Nazwisko |
1 |
25 |
8 |
00:17:06 |
23 |
ŁUKASZ BEREZIECKI |
2 |
22 |
8 |
00:17:32 |
18 |
WOJCIECH MIERZWINSKI |
3 |
20 |
8 |
00:17:34 |
38 |
ARTUR MULAWA |
4 |
18 |
8 |
00:17:35 |
50 |
JACEK KARPIK |
5 |
16 |
8 |
00:17:37 |
77 |
PATRYK KUCHAREWICZ |
6 |
15 |
8 |
00:19:01 |
17 |
ŁUKASZ DWORAKOWSKI |
7 |
14 |
8 |
00:19:13 |
10 |
ARKADIUSZ GAWRYLCZYK |
8 |
13 |
7 |
00:17:15 |
69 |
RAFAŁ MATEJCZYK |
9 |
12 |
1 |
00:02:21 |
174 |
SEBASTIAN MAŁYSZKO |
Klasa Quad - Klasyfikacja Po 2 Biegach
Miejsce |
Punkty |
Imię
i Nazwisko |
Numer
Startowy |
Klub |
1 |
50 |
ŁUKASZ BEREZIECKI |
23 |
MKM |
2 |
42 |
WOJCIECH MIERZWINSKI |
18 |
MKM |
3 |
36 |
ARTUR MULAWA |
38 |
MKM |
4 |
36 |
JACEK KARPIK |
50 |
WLKS SIEDLCE |
5 |
34 |
SEBASTIAN MAŁYSZKO |
174 |
OFF ROAD |
6 |
31 |
PATRYK KUCHAREWICZ |
77 |
OFF ROAD |
7 |
27 |
ŁUKASZ DWORAKOWSKI |
17 |
MKM |
8 |
27 |
ARKADIUSZ GAWRYLCZYK |
10 |
- |
9 |
27 |
RAFAŁ MATEJCZYK |
69 |
PROKARD TEAM |
10 |
11 |
MACIEJ WASZCZENICKI |
131 |
- |
Wyniki pochodzą ze strony
www.wa-pro.eu
Zobacz również Galerię Zdjęć z zawodów
|
|